Початок робіт на спортивно-ресторанному комплексі Goodwill

ДВСГРУП це не тільки ІТ-рішення, ми виконуємо комплексний монтаж будь-якого рівня складності і ведемо проекти з моменту будівництва.

На даному обєкті команда ДВСГРУП (ДВС-КОМ) готує кабельні канали та закладні під майбутні комунікації – оптоволоконні канали між спорудами та систему відеоспостереження. Комунікації ховаємо в землю, використовуючи спеціалізовані двостінні гофротруби DKC. Гофротруби DKC стійкі до вологи, довговічні та забезпечують підвищену механічну стійкість. Для захисту трубоканалів від важкої будівельної техніки використовуємо дрібний відсів.

Для більшої гнучкості та зручності обслуговування, попросили замовника змонтувати бетонні колодязі, на стадії будівництва це набагато простіше і дешевше. Частина каналів змонтована каналізаційними трубами. Також запропонували замовнику монтувати одразу подвійні закладні для магістралей – кінцева вартість не набагато вища, натомість замовник отримує можливість в будь-який момент виконати капітальну модернізацію мереж.

Чому ми використовуємо двостінні гофротруби? Все просто – вони гладкі всередині. Використання гофротруб великого діаметру дає можливість в подальшому виконати модернізацію, заміну та/або розширення кабельної системи без виконання земельних робіт.

This will close in 0 seconds