чи потрібно робити окрему штробу для слаботочних кабелів

Як правильно прокласти силові кабелі та слаботочку і чи потрібно робити окрему штробу для слаботочних кабелів?

Нажаль, в цілях економії та/або через відсутність знань, більшість внутрішніх мереж приватних будинків та офісних приміщень на території СНД будуються із значними відхиленням від Європейських та Американських норм і правил монтажу.

Разом з тим, всі відомі виробники кабельної продукції, навпаки, наголошують на необхідності дотримання всіх міжнародних норм.

Компанія ДВСГРУП (ДВС-КОМ) здійснює професійний монтаж структурованих кабельних систем з дотриманням усіх вітчизняних та міжнародних норм.тНезалежно від того, будуємо ми кабельну систему для комерційного приміщення чи приватного домоволодіння, монтаж СКС здійснюється окремо від силових ліній.

1) При прихованому монтажі СКС в стінах ми завжди здійснюємо прокладку в окремій штробі. Чому? З міркувань пожежо- та електробезпеки, у випадку пошкодження силового кабелю існує ризик пошкодження слаботочних ліній, в тому числі потрапляння струму на сторонні лінії.

2) Монтаж кабелів здійснюється в негорючих або самозатухаючих гофрах від провідних виробників, таких як Kopos, DKC і т.д., що мають сертифікат відповідності. До того ж гофротруба забезпечує додатковий механічний захист кабелів.

3) При монтажі кабелів в штробах гофротруба також використовується. У випадку з підвісними стелями, це дозволяє замінити пошкоджений кабель не чіпаючи оздоблення стіни.

Поширити

This will close in 0 seconds