ДВСГРУП переходить на новий рівень в проектуванні, розбудові та обслуговуванні локальних мереж. При побудові великих мереж дуже важливо будувати саму мережу на перспективу, оскільки середній термін експлуатації СКС перевищує 15 років.

СКС має будуватися із перспективою модернізації та переходом на вищі швидкості обміну без заміни пасивного обладнання (самої СКС). Іншими словами, в правильно спроектованій та змонтованій СКС для збільшення швидкості передачі даних достатньо буде замінити активне обладнання – коммутатори та маршрутизатори.

Сьогодні ви використовуєте швидкості 100 Мбіт або ж 1 Гбіт. В 2016-му році затверджені стандарти 2.5 GBASE-Т та 5GBASE-Т, які є проміжним стандартом між 1000BASE-T та 10GBASE-T. Обладнання та мережеві інтерфейси з підтримкою 2.5 Гбіт значно доступніші за рішення з підтримкою 10 Гбіт.

Що дає підтримка таких швидкостей? До прикладу, роботу з зображеннями та відеофайлами на віддаленому сервері без їхнього завантаження на локальний пристрій, так, ніби файли зберігалися у вас локально.

Як побудувати таку мережу? Обирайте сертифікованого інсталятора, який здійснює проектування та монтаж СКС у відповідності зі стандартами ISO11801.

Для того, аби перевірити відповідність СКС вимогам стандартів, існують спеціальні сертифікаційні тестери. Одним з таких пристроїв є Softing (Psiber) WireXpert 4500. Сімейство стандартів xBASE-T базується на використанні витої пари категорії 6 та 6А з рейтингом кабелю до 500 МГц. Підтримка діапазону частот 2500 МГц, робить WireXpert 4500 найтехнологічнішим аналізатором СКС на сьогоднішній день.

WireXpert 4500 дозволяє знайти проблемні місця – надмірні перегиби кабелю, пошкодження та місця з сильними наводками. Точність пристрою співпадає з лабораторним обладнанням і визнана такими світовими брендами як 3M, CommScope, Draka Prysmian Group, Molex, Panduit, R&M, Schneider Electric та Siemon. Саме такий тестер ми використовуємо при побудові СКС.

This will close in 0 seconds