Відповіді на часті запитання

На даній сторінці зібрані відповіді на питання які найчастіше ставлять наші абоненти операторам центру обслуговування абонентів.

  • Питання щодо послуги Інтернет
  • Послуга кабельного телебачення
  • Налаштування WiFi
  • Особистий кабінет
  • та інше

Залишилися питання?

Не знайшли відповіді на питання, яке вас цікавить? Зверніться за допомогою до наших операторів, з радістю допоможемо у вирішенні вашого питання.

Найбільш зручним способом отримання інформації щодо стану поточного рахунку є використання особового кабінету користувача, який доступний за адресою https://my.dvs.net.ua/

В кабінеті користувача доступний перегляд історії платежів, персональна інформація щодо обліково запису, номер договору та інформація щодо поточного тарифного плану.

Будучи абонентом ДВС, при вході з дому чи офісу, діє безпарольна авторизація – система автоматично ідентифіковує абонента та відкриває кабінет.

Якщо ідентифікувати абонента не вдається, система пропонує ввести логін та пароль, які співпадають з даними для PPPoE. Логін та пароль видаються абоненту при заключенні Договору та/або налаштуванні роутера.

Відновити логін та пароль можна, звернувшись в центр обслуговування абонентів. Після ідентифікації особи, оператор допоможе відновити логін та пароль для входу в кабінет користувача.

В мережі ДВС використовується тип підключення PPPoE, тому при першому або повторному налаштуванні роутера (маршрутизатора) слід обирати саме цей тип. В Налаштуваннях PPPoE-з’єднання слід вказувати лише логін та пароль, більше ніяких параметрів міняти не потрібно.

Параметр MTU слід залишити без змін, в тому вигляді в якому він вказаний за замовченням в роутері. У випадку неможливості встановлення з’єднання PPPoE, спробуйте змінити значення MTU на 1480. Зазвичай це необхідно робити для специфічних моделей маршрутизаторів, наприклад пристроїв Zyxel серії USG (Nebula).

Так, в мережі ДВС крім авторизації по протоколу PPPoE застосовується додатковий механізм безпеки – прив’язка облікового запису до MAC-адреси роутера.

У випадку заміни роутера, слід звернутися в центр обслуговування абонентів та проінформувати про необхідність зміни (актуалізації) МАС. Зміна МАС виконується дистанційно.

Можливим є клонування МАС зі старого роутера, однак, ми наполегливо рекомендуємо інформувати провайдера та виконувати прив’язку нової МАС-адреси. В іншому випадку, при скиданні налаштувань роутера вам доведеться знову повторювати процедуру клонування або звертатися до оператора.

Абонентська плата нараховується та списується автоматично першого числа кожного календарного місяця, відповідно до обраного тарифу. Наприклад, якщо плата за обраним тарифом складає 230 грн., ця сума має бути плюсом на рахунку на початку місяця, в іншому випадку система відключить послугу автоматично, оскільки не зможе списати з особового рахунку місячну абонплату.

Оплати через термінал iBOX та на сайті ДВС зараховуються на протязі кількох хвилин. Система активує послугу одразу ж, як тільки кошти в достатньому обсязі потраплять на особовий рахунок абонента.

Переконайтесь, що оплатили на рахунок достатню суму коштів, перевірити це можна в кабінеті користувача.

Платежі через онлайн-банкінг (за реквізитами) проводяться довше, все залежить від вашого банку та наскільки швидко його процесинговий центр проведе платіж. На практиці можлива затримка платежів до 2-3 банківських днів з моменту оплати. Найдовше платежі опрацьовує Укрпошта та Ощадбанк.

Саме тому, для запобігання виникнення заборгованості та автоматичного відключення послуг, рекомендуємо слідкувати за станом рахунку та вчасно оплачувати за надані послуги.

Уважно перечитайте попередню відповідь на подібне запитання. На обробку платежу потрібен деякий час. Для початку, слід перевірити реквізити оплати – в призначенні платежу обов’язково має бути вказаний номер договору.

Система здійснює розподіл платежів саме за номером договору, а не за прізвищем, адресою чи номером телефону. Якщо при оплаті реквізити вказано невірно – такий платіж отримає статус «нерозпізнано» та буде заморожений до звернення платника.

Якщо ви впевнені в правильності реквізитів, а кошти не поступили – зверніться до оператора для уточнення інформації. При зверненні необхідно буде надати копію квитанції. Обов’язково зберігайте квитанції щонайменше до моменту зарахування на особовий рахунок.

Клієнт може самостійно активувати 3-денний безвідсотковий кредит в кабінеті користувача. Зверніть увагу, кредит надається лише 1 раз на календарний місяць.

Єдиною умовою активації послуги в ручному режимі є звернення в робочий час з квитанцією про оплату.

Центр обслуговування абонентів приймає за двома номерами телефону +38-050-257-11-44 та +38-050-257-22-88, нема різниці на який номер телефонувати, дзвінки приймають одні і ті самі оператори.

Обидва номери багатоканальні, дочекайтесь з’єднання з оператором. В позаробочий час можна залишити повідомлення на автовідповідач, при цьому обов’язково уточніть суть звернення та контактні дані, це прискорить обробку заявки.

В позаробочий час працює автовідповідач. Решту часу на звязку завжди присутні оператори. Якщо вас поставило в чергу на очікування з’єднання і ви довго очікуєте, це свідчить тільки про те, що всі оператори зайняті.

Зазвичай, це трапляється на початку місяця, коли телефонує велика кількість абонентів, що не встигли вчасно оплатити за послуги або взагалі не оплатили послуги. Це створює навантаження на колл-центр. Саме тому просимо слідкувати за станом рахунку та вчасно оплачувати послуги.

Абонплата за користування послугою Домашній Інтернет нараховується автоматично першого числа кожного місяця. Баланс особового рахунку на початок місяця повинен бути еквівалентним або більшим за розмір місячної абонплати згідно поточного (діючого) тарифу.

Одразу після нарахування абонплати, відбувається автоматичне списання коштів з особового рахунку абонента в розмірі повної місячної абонплати. Якщо коштів недостатньо – у клієнта виникає від’ємний баланс, надання послуги автоматично призупиняється.

Подальше користування послугами при від’ємному балансі неможливе. Для продовження користування послугами, необхідно поповнити особовий рахунок в зручний спосіб.

Якщо 1 число припадає на п’ятницю або вихідні дні (субота, неділя), радимо заздалегідь спланувати платежі, щоб уникнути переривання в наданні послуг. Послуга активується автоматично, одразу після поступлення достатньої суми коштів на розрахунковий рахунок Оператора. Будь-ласка, враховуйте час на проведення операцій банківськими установами, особливо у святкові дні.

Зверніть увагу! При проведенні онлайн-платежів, обов’язково вказуйте в примітках номер договору. Ідентифікація та розподіл платежів відбувається саме за номером договору в автоматичному режимі. При відсутності номеру договору, ваш платіж отримає статус «нерозпізнаного» та потребуватиме звернення в Центр обслуговування абонентів для уточнення. Наявність вказаних ПІБ, адреси та/або номеру телефону в примітках до платежу не є підставою для зарахування оплати.

1 раз на місяць абонент може змінити поточний тарифний план, послуга безкоштовна. Для зміни тарифного плану необхідно не пізніше ніж за 5 календарних днів до закінчення поточного місяця звернутися в Центр обслуговування абонентів.

Новий тарифний план вступить в дію з 1 числа наступного календарного місяця. Якщо ви бажаєте змінити тарифний план на тариф з більшою абонплатою одразу, повідомте про це Оператора, фахівцями буде здійснено перерахунок вартості послуг. Якщо суми на особовому рахунку буде недостатньо, необхідно буде його поповнення для продовження користування послугами.

Вартість підключення визначається виходячи з його типу та на день проведення робіт. Оператор при подачі заявки, повідомляє клієнту орієнтовну вартість робіт з підключення. Точний розрахунок вартості неможливий в силу багатьох факторів та обставин, які невідомі оператору до моменту проведення робіт з підключення.

Кінцева вартість підключення визначається по факту виконання робіт відповідно до обсягу використаних матеріалів та затрачено часу.

У вартість вже включена прокладка кабелю (кабелів) від комутаційного вузла до дверей абонента (для багатоквартирних будинків) або межі будинку (для приватних будинків), а також сам кабель.

Для прокладки всередині приміщення, абоненту зазвичай виділяється близько 20 метрів кабелю, який прокладається відкритим способом без фіксації до першого клієнтського пристрою (маршрутизатора, комп’ютера або телевізора).

В залежності від типу підключення, у вартість закладено опресовку кабеля RJ45, F-коннектора та/або розпайка оптоволоконного кабеля у касеті (або спеціальній накладній розетці) на стороні абонента.

Після прокладки і оконечування, налаштовується 1 клієнтський пристрій (роутер для послуги Інтернет та/або телеприймач для послуги Кабельного телебачення), а самому клієнту надається додаткова інформація щодо графіку роботи компанії, контакт-центру, поточного тарифу.

Вартість матеріалів оплачується відповідно до офіційних розцінок компанії.

Всі додаткові роботи виконуються виключно за попередньою домовленістю з оператором та оплачуються окремо. До таких робіт відноситься укладка кабелю всередині приміщення абонента, надання та укладка додаткового кабелю, налаштування додаткових пристроїв, інші послуги.

Ні, роутер (маршрутизатор) у вартість підключення не входить. Клієнт може придбати обладнання самостійно у відповідних магазинах, або ж замовити роутер з переліку доступних на складі ДВС. Вартість обладнання визначається на момент подачі заявки.

В мережі ДВС використовуються Ethernet-маршрутизатори (роутери) з підтримкою WAN Ethernet та протоколу PPPoE. Рекомендуємо утриматися від придбання застарілих маршрутизаторів класу N150 / N300, віддайте перевагу новим моделям, для яких присутня позначка «Dual Band» класу AC750, AC1200 або вище.

ДВС пропонує Wi-Fi роутери початкового рівня – netis N4 та Totolink A702R V4 з підтримкою Dual Band. Для користувачів, яким потрібен якісний Wi-Fi ми пропонуємо маршрутизатори Ruijie RG-EW1200G PRO, це ідеальне рішення для приватних будинків та 3-кімнатних квартир.

Якщо ж ви вирішили придбати Wi-Fi роутер самостійно, рекомендуємо розглянути моделі від TP-Link, крім моделей Deco, які можуть визвати у вас труднощі з налаштуванням.

При наявності досвіду налаштування мережевого обладнання, для юридичних осіб хорошим вибором стане придбання Mikrotik.

Дуже добре себе зарекомендували маршрутизатори Keenetic, особливо топові моделі Keenetic Speedster (KN-3010), Keenetic Giga (KN-1010, KN-1011), Keenetic Giant (KN-2610) та Keenetic Ultra (KN-1810).

Не рекомендуємо до використання маршрутизатори Xiaomi через нестабільну роботу програмного забезпечення, відсутність повноцінної локалізації та технічної підтримки.

Скоріш за все, ні. Для підключення до мережі Укртелеком використовується ADSL-модем, це застаріла технологія, яка відрізняється технологією підключення та передачі даних через телефонну лінію. Однак, трапляються комбіновані пристрої з підтримко WAN Ethernet-порту. Докладну інформацію шукайте в документації до обладнання на сайті виробника.

Зазвичай з цим не виникає проблем, однак деякі провайдери практикують продаж акційних роутерів, які можуть бути заблоковані під мережу конкретного провайдера (наприклад, деякі роутери від Київстар).

Для подачі заявки зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом – за телефоном, в Viber, Telegram, сторінку в Facebook, Google Business, по email, форму зворотного звязку або ж відвідавши Центр обслуговування абонентів (Абонвідділ). Більше інформації на сторінці Контакти.

В приватному секторі використовується найсучасніша технологія підключення – GPON по оптоволоконному кабелю. Послуга Інтернет та Цифрове телебачення передаються по єдиному кабелю (волокну). При підключенні послуги Цифрове телебачення, від оптичного терміналу крім витої пари, прокладається коаксіальний кабель (RG6), який йде до телеприймачів. Абонент може підключати одразу кілька телеприймачів (телевізорів).

В багатоповерхових будинках використовується технологія FTTB – до будинку підводиться оптоволоконна лінія, далі абоненти послуги Інтернет підключаються вже за класичною технологією Ethernet по витій парі.

Підключення послуги Цифрове телебачення в багатоповерхових будинках здійснюється з використанням коаксіального кабелю (RG6). При використанні додаткового розгалужувача (сплітера), можливе одночасне підключення одразу кількох телеприймачів (телевізорів, приставок або тюнерів).

Компанія ДВС надає послуги кабельного телебачення вже понад 22+ роки, за ці роки ми перетворилися у справжніх експертів з питань кабельного телебачення та технологій його розгортання. Компанія має діючу ліцензію видану Національною Радою України з питань телебачення та радіомовлення.

На сьогодні ДВС використовує найсучасніші технології доставки кабельного сигналу в усій Закарпатській області. При побудові мережі використовується поєднання прогресивної технології GPON та CATV 1550. Сигнал кабельного телебачення передається тим же волокном, що і GPON, однак на іншій довжині хвилі, що повністю виключає негативний вплив на роботу абонентів послуги Інтернет.

Переглядаючи телеканали в мережі ДВС, ви не використовуєте пропускну здатність Інтернет-каналу, відповідно канали не «підвисають», як би інтенсивно ви не навантажувати WiFi та інтернет-канал.

В рамках послуги ми подаємо клієнту аналоговий та цифровий сигнал (DVB-C), що дозволяє переглядати телеканали як на нових, так і на дуже старих телевізорах без використання додаткових приставок.

Оскільки компанія сама формує пакет телеканалів, ми пропонуємо послугу на більш вигідних умовах ніж конкуренти, досить обирати між тарифними планами, обирайте пакет «Преміум HD» від ДВС, отримуйте 130+ кращих рейтингових та спортивних телеканалів, з яких понад 55 транслюються у форматі Full HD.

Відеопотік подається без транскодування, тобто в тій якості, в якій поступає від самих телеканалів та студій. Зазвичай оригінальний бітрейт сягає 4-10 Мбіт, в той час як в силу особливостей побудови IPTV/OTT, постачальники такого контенту використовують транскодування, що стискає потік до 1.5-2 Мбіт і, як наслідок, призводить до суттєвого погіршення якості зображення.

Практично всі сучасні телевізори підтримують стандарт DVB-C. Якщо ж ваш телевізор не підтримує DVB-C, не варто перейматися, адже на сьогодні існує велика кількість недорогих тюнерів з підтримкою даного стандарту.

DVB-C – це стандарт цифрового мовлення, призначений для доставки сигналу в мережах кабельних операторів по класичному коаксіальному кабелю (RG6). На відміну від національного цифрового мовлення DVB-T2, стандарт DVB-C забезпечує можливість формування більшого переліку каналів при кращій якості зображення.

Говорячи про технічні можливості, варто відзначити, що за допомогою DVB-C можна транслювати навіть канали 4К. Стандарт характеризується високою якістю зображення та звуку, що неодмінно оцінять власники великих діагоналей.

Компанія ДВС є телекомунікаційним провайдером, що надає послуги з доступу до мережі Інтернет та власного Кабельного телебачення. Надаючи послуги з доступу до мережі Інтернет, ми забезпечуємо швидкість передачі даних згідно тарифу до міжнародних та/або національних точок обміну трафіком.

Компанія не несе відповідальність за роботу сторонніх сервісів, що належать третім сторонам. У випадку виникнення проблем зі сторонніми онлайн-сервісами, рекомендуємо звертатися в службу підтримки компанії, яка такі послуги надає. Також при використанні сторонніх онлайн-сервісів, рекомендуємо підключати телевізор (приставку) кабелем до роутера – це забезпечить більш стабільну роботу.

Компанія ДВС гарантує швидкість згідно тарифу до першого порту клієнтського обладнання (роутера) при підключенні кабелем. Ми не несемо відповідальності за роботу клієнтського обладнання, мережі WiFi та решти пристроїв абонента.

Компанія ДВС гарантує швидкість згідно обраного тарифного плану від першого порту клієнтського обладнання (роутера) до національних та/або міжнародних точок обміну трафіком.

В силу технічних особливостей та великої кількості факторів, ми не несемо відповідальності за роботу клієнтського обладнання, роутерів, мережі WiFi та решти пристроїв абонента (смартфонів, ноутбуків, планшетів, Smart-телевізорів, систем відеонагляду і т.д.).

Перед тим, як подавати заявку в службу технічної підтримки на низьку швидкість та/або нестабільну роботу, будь-ласка, переконайтесь що ця проблема не пов’язана з використанням бездротової мережі Wi-Fi. Для цього приєднайте ноутбук або ПК до роутера (маршрутизатора) з використанням кабелю (патчкорда, витої пари) та виконайте тест швидкості на сервісі speedtest.net

Якщо тест швидкості при приєднанні кабелем до роутера покаже швидкість згідно тарифу – це свідчить про нестабільну роботу вашого WiFi та/або роутера. В іншому випадку, рекомендуємо звернутися в Службу технічної підтримки для усунення несправності.

Як правило, більшість абонентів обирає прості бюджетні моделі WiFi-роутерів початкового рівня. В поєднанні з тарифними планами 80-100 Мбіт це може призводити до нестабільної швидкості, особливо при активному використанні великої кількості пристроїв або онлайн-сервісів, що транслюють потокове відео.

Найгірша ситуація з WiFi в багатоповерхових будинках, де WiFi-роутер є практично в кожній другій квартирі. Сама технологія WiFi передбачає використання спільного радіоефіру. Чим більша кількість роутерів знаходиться поряд – тим менше радіоефіру припадає на кожен роутер та бездротового клієнта. Іншими словами, швидкість розподіляється між усіма пристроями, незалежно від того, приєднані вони до вашого WiFi-роутера, чи до сусідського.

This will close in 0 seconds