Пропозиція для корпоративних клієнтів, державних установ та ІТ

В умовах стрімкого розвитку цифрових технологій та онлайн-сервісів, для багатьох компаній критично важливим є якісний, стабільний канал звязку, який забезпечить безперебійний доступ до різноманітних сервісів як в Україні, так і поза її межами. Такі сервіси можуть забезпечувати не лише своєчасний доступ до інформації, а й забезпечують стале функціонування компанії та певних робочих чи навіть виробничих процесів.

Понад 20 років досвіду в сфері телекомунікацій дають фахівцям ДВС чітке розуміння потреб та запитів корпоративних замовників та викликів, пов’язаних із їх забезпеченням. Саме тому ДВС постійно інвестує значну частину прибутку в модернізацію як самої мережі та обладнання, так додаткових програмних , апаратних і технічних засобів.

Для корпоративних клієнтів, що ставлять нестандартні та підвищені вимоги, наша компанія готова запропонувати індивідуальні тарифні плани із симетричною швидкістю доступу 200 Мбіт/сек та 1 Гбіт/сек. При підключенні індивідуальних тарифів, за клієнтом закріплюється окремий співробітник служби технічної підтримки, який допоможе у вирішенні питань, які можуть виникнути в позаробочий час.

Симетричний канал 200 Мбіт / сек

Тариф 200 Мбіт доступний для всіх юридичних осіб, підключених по технології GPON. Для існуючих клієнтів перехід на даний тарифний план є абсолютно безкоштовним. Для нових клієнтів підключення послуги не відрізняється від стандартної вартості підключення звичайних тарифних планів до 100 Мбіт. Даний тариф ідеально підійде для корпоративних клієнтів, державних установ та ІТ-сектору – усіх тих, кому стандартної “сотки” замало.

Розмір абонплати: 1600 грн./міс.
Додаткові послуги: реальна ІР-адреса 150 грн./міс.

Обов’язковою умовою надання послуги є підтримка портів Gigabit Ethernet з боку клієнтського маршрутизатора.

Симетричний канал 1 Гбіт / сек

Доступ до мережі Інтернет на швидкості 1 Гбіт/сек для юридичних осіб реалізується з використанням окремого виділеного каналу, що гарантує стабільну швидкість та відсутність негативного впливу на інших абонентів, підключених по технології GPON. Вартість підключення, розмір абонентської плати та умови надання «гігабітного» каналу узгоджуються із замовником в індивідуальному порядку.

Розмір абонплати: договірні умови
Додаткові послуги: реальна ІР-адреса включена у вартість (IPv4)

Обов’язковою умовою надання послуги є підтримка портів Gigabit Ethernet або SFP/SFP+ з боку клієнтського маршрутизатора.

Зверніть увагу! Попри заяви більшості телеком-провайдерів, доступ до мережі Інтернет на швидкості 1 Гбіт/сек з використанням технології GPON має ряд суттєвих обмежень, що не дозволяють надавати клієнтам гарантовану швидкість та негативно впливає на реальну швидкість як замовника, так і інших клієнтів. Саме тому при підключенні тарифу 1 Гбіт/сек нами використовується лише виділений канал.

Для тих, хто цінує якість

Маючи великий практичний досвід та надійних партнерів, компанія ДВС спільно з фахівцями ДВСГРУП готова до реалізації великих складних проектів, ми пропонуємо комплексний підхід до вирішення поставлених задач та рішення «під ключ»:

  • розбудова слаботочних кабельних систем (СКС);
  • офісні мережі;
  • системи WiFi;
  • системи відеоспостереження;

This will close in 0 seconds