ТОВ "ДВС-САТ" — Кабельне телебачення та Інтернет в м. Мукачево

Тарифи для послуги "Кабельне телебачення"

Базовий

110 грн / місяць
  • 60 телеканалів в аналоговій якості
  • 100+ телеканалів в цифровій якості

Вартість підключення

Фактична вартість оплати за підключення до мережі Кабельного телебачення та Інтернету розраховується індивідуально та залежить від використаного розхідного матеріалу (метражу кабеля і типу GPON ONU при його наявності).

Більш детальну інформацію ви можете отримати, звернувшись до служби технічної підтримки.

Чим відрізняється цифрове ТВ від аналогового

В рамках послуги «кабельне телебачення» компанія ДВС-САТ надає абонентам доступ до 60 аналогових та 100 цифрових телеканалів. Для перегляду
звичайних аналогових телеканалів підходить будь-який телевізор. Цифрові стандарти дозволяють передачу відеосигналу високої чіткості, включно з Full HD (1920х1080 пікс).

В якому стандарті надаються цифрові телеканали

Що стосується цифрових телеканалів, в мережі кабельного оператора ДВС-САТ, цифрове мовлення надається по стандарту DVB-C. Відповідно, для того, аби ви могли переглядати телеканали в цифровій якості, ваш телевізор повинен підтримувати стандарт DVB-C. Інформацію щодо підтримки даного стандарту вашим телевізором ви можете знайти в технічних характеристиках.

Кому доступні для перегляду цифрові телеканали

Цифрові телеканали доступні в багатоповерхівках та приватному секторі для клієнтів, підключених коаксіальними кабелем або оптоволокном. Для абонентів, які підключені тільки витою парою, послуга не може бути надана через технічні обмеження стандарту Fast Ethernet, оскільки передача цифрових каналів здійснюється на швидкості понад 400 Мбіт.

ТОВ "ДВС-САТ" - Кабельне телебачення та інтернет | 1999-2019