ТОВ "ДВС-САТ" — Кабельне телебачення та Інтернет в м. Мукачево

Тарифи для послуги "Кабельне телебачення"

Економ

40 грн / місяць
  • 15 телеканалів в аналоговій якості
  • Цифрові телеканали в пакеті відсутні

Базовий

80 грн / місяць
  • 60 телеканалів в аналоговій якості
  • 100+ телеканалів в цифровій якості

Фактична вартість оплати за підключення до мережі Кабельного телебачення та Інтернету розраховується індивідуально та залежить від використаного розхідного матеріалу (метражу кабеля і типу GPON ONU при його наявності).

Більш детальну інформацію ви можете отримати, звернувшись до служби технічної підтримки.

Починаючи з 2006-го року більшість країн почали перехід до цифрового мовлення. В Україні цей процес розпочато в 2011 році з переходом від аналогового до цифрового ефірного мовлення DVB-T2. В рамках послуги «кабельне телебачення» компанія ДВС-САТ надає абонентам доступ до 60 аналогових та 100 цифрових телеканалів. Для перегляду
звичайних аналогових телеканалів підходить будь-який телевізор. Цифрові стандарти дозволяють передачу відеосигналу високої чіткості, включно з Full HD (1920х1080 пікс).

Що стосується цифрових телеканалів, в мережі кабельного оператора ДВС-САТ, цифрове мовлення надається по стандарту DVB-C. Відповідно, для того, аби ви могли переглядати телеканали в цифровій якості, ваш телевізор повинен підтримувати стандарт DVB-C. Інформацію щодо підтримки даного стандарту вашим телевізором ви можете знайти в технічних характеристиках.

Цифрові телеканали доступні в багатоповерхівках та приватному секторі для клієнтів, підключених коаксіальними кабелем або оптоволокном. Для абонентів, які підключені тільки витою парою, послуга не може бути надана через технічні обмеження стандарту Fast Ethernet, оскільки передача цифрових каналів здійснюється на швидкості понад 400 Мбіт.