Вигідні пропозиції для
корпоративних клієнтів

Не втрачайте можливість отримати якісне телебачення для свого бізнесу від ліцензованого телекомунікаційного оператора.
Готелі, ресторани, бари та інші галузі бізнес сегменту - консультування та гнучкі індивідуальні рішення.

Не гай часу, підключай наші послуги вже зараз!


  Виникли питання?

  +380 50 257 11 44

  Що ми пропонуємо?

  Являючись ліцензованим телекомунікаційним оператором, поряд з послугами доступу до всесвітньої мережі Інтернет, компанія ТОВ «ДВС» пропонує послуги кабельного телебачення. Послуга CATV включає одночасно як аналогові, так і цифрові телеканали (стандарт DVB-C), з дотриманням усіх міжнародних та вітчизняних норм в галузі телекомунікацій, авторських та суміжних прав. В рамках послуги «Цифрове телебачення» компанія надає своїм абонентам доступ до 60 аналогових та 130 цифрових телеканалів. Для перегляду звичайних аналогових телеканалів підходить будь-який телевізор, цифрові стандарти потребують від телевізора підтримку стандарту DVB-C, але дозволяють передачу відеосигналу високої чіткості, включи зображення у форматі Full HD (роздільна здатність 1920х1080 пікс). В рамках підключення по технології GPON, для наших клієнтів можливе підключення аналогового та цифрового телебачення тим же оптоволоконним кабелем, яким здійснюється підключення до мережі Інтернет.

  Тарифи для бізнес користувачів

  Для корпоративних клієнтів абонплата за користування послугою кабельного телебачення розраховується, виходячи з кількості абонентських пристроїв (телевізорів, приймачів). Діючий тариф на послуги кабельного телебачення складає 150 грн. за кожну точку. Для готелів, пансіонатів та інших закладів, які використовують велику кількість абонентських пристроїв діють знижки, а розмір абонплати обговорюється в індивідуальному порядку. Коефіцієнт знижки на послуги КТ визначаються в залежності від кількості підключених телеприймачів. Постачальником послуги кабельного телебачення виступає ТОВ «ДВС»

  КількістьКоефіціент
  від 1 до 5 телеприймачів1.0
  від 6 до 9 телеприймачів0.91
  від 10 до 15 телеприймачів0.82
  від 16 до 29 телеприймачів0.77
  від 30 телеприймачів0.73

  Чим відрізняється Цифрове ТВ від Аналогового?

  В рамках послуги «кабельне телебачення» компанія ДВС надає абонентам доступ до 60 аналогових та 130 цифрових телеканалів. Для перегляду звичайних аналогових телеканалів підходить будь-який телевізор. Цифрові стандарти дозволяють передачу відеосигналу високої чіткості, включно з Full HD (1920х1080 пікс)

  В якому стандарті надаються цифрові телеканали?

  Що стосується цифрових телеканалів, в мережі кабельного оператора ДВС, цифрове мовлення надається по стандарту DVB-C. Відповідно, для того, аби ви могли переглядати телеканали в цифровій якості, ваш телевізор повинен підтримувати стандарт DVB-C. Інформацію щодо підтримки даного стандарту вашим телевізором ви можете знайти в технічних характеристиках.

  This will close in 0 seconds