ТОВ "ДВС-САТ" — Кабельне телебачення та Інтернет в м. Мукачево

Тарифні плани для послуги "Інтернет для бізнесу"

Тариф 10

200 грн / місяць
  • 10/10 Mbit
  • Базовий тариф для юридичних осіб

Тариф 25

250 грн / місяць
  • 25/25 Mbit
  • Зручний веб-серфінг та використання сервісів

Тариф 50

350 грн / місяць
  • 50/50 Mbit
  • Тариф для компаній з більше ніж 20+ пристроїв

Тариф 100

800 грн / місяць
  • 100/100 Mbit
  • Тариф для клієнтів, які цінують швидкість

Сьогодні як ніколи раніше бізнес має потребу в якісному та надійному підключенні до мережі Інтернет. Саме тому, починаючи з 2017 року компанія ДВС-САТ розпочала повну модернізацію власної мережі.


Перехід на технологію GPON дозволив не тільки суттєво підняти пропускну здатність мережі з запасом на кілька років вперед, але і вирішити основну проблему класичних мереж – залежність від перебоїв електроживлення. Технологія «пасивних оптоволоконних мереж» незалежна від перебоїв електроживлення на проміжних вузлах, що дозволяє надавати послуги в режимі 24/7/365 з аптаймом 99.9%.

Зі свого боку ми використовуємо обладнання тільки провідних брендів – Juniper, ZTE та Mikrotik. За стабільність електроживлення відповідають кілька незалежних електричних ліній з різних трансформаторних підстанцій, джерела безперебійного живлення та генератори. Саме тому гарантуємо високу якість та стабільність послуг, які надаємо.

За домовленістю сторін, підприємство може надавати спецтариф зі швидкістю більше ніж 100 Мбіт/сек. Технологія GPON дозволяє надавати клієнту швидкість до 1 Гбіт/сек.


Звертаємо вашу увагу! Для реалізації високої швидкості, Ваш маршрутизатор повинен відповідати певним технічним вимогам. Реальна швидкість залежить від використовуваного клієнтом маршрутизатора.

Якщо вам необхідна допомога у виборі та налаштуванні маршрутизатора, рекомендуємо звернутися до нашої технічної підтримки.

Фактична вартість оплати за підключення до мережі Інтернет розраховується індивідуально та залежить від використаного розхідного матеріалу (метражу кабелю і типу GPON ONU).

Більш детальну інформацію ви можете отримати, звернувшись до служби технічної підтримки.

За замовченням, всі клієнти знаходяться за NAT провайдера, що дозволяє більш раціонально використовувати адресний простір і забезпечувати додатковий захист абонента від хакерських та інтернет-атак.

По запиту клієнта може бути надано реальний ІР, а також, за необхідності, прописано зворотній PTR (для коректної роботи корпоративних поштових серверів) .

Зверніть увагу! Щомісячна доплата за використання зовнішньої (реальної) IP адреси становить +100 грн. до обраного тарифного плану.

ви можете отримати, звернувшись до служби технічної підтримки.

Компанія ДВС-САТ спільно с ДВС-КОМ надає послуги проектування, монтажу, модернізації та обслуговування локальних комп’ютерних мереж . Своїм клієнтам ми пропонуємо надійне та перевірене обладнання Mikrotik, а також його професійне налаштування.

Більш детальну інформацію ви можете отримати, звернувшись до служби технічної підтримки.