ТОВ "ДВС-САТ" — Кабельне телебачення та Інтернет в м. Мукачево

Потрібно знати

Основна функція кондиціонера — це охолодження, нагрів повітря. На сьогодні кондиціонери можуть виконувати ряд інших функцій, наявність яких впливають на вартість, такими функціями є: осушення, очищування повітря, іонізація, автоматичні режими, інтелектуальні системи керування і т.д. Ці функції роблять користування кондиціонером легше, комфортніше та сучасніше.

Потужність охолодження (Обігріву)

Потужність кондиціонера на пряму залежить від індивідуальних особливостей вашого помешкання, а саме: площа, висота потолоку, сторона освітлення, тип приміщення, кількість людей, наявність електроприборів, наявність проточної вентиляції.

Енергоефективність

Це співвідношення потужності охолодження до використовної потужності. Даний показник являється одним з основних параметрів кондиціонера і в технічній характеристиці він
значиться коефіцієнтом ERR (Energy Efficiency Ratio). Коефіцієнт потужності обігріву значиться — COP Coefficient of Efficiency Ratio). Класифікація енергоефективності має 7 рівнів від A до G. Найбільш ефективний рівень A.

Інверторна система керування

В процесі роботи інверторного кондиціонера, який має зміну потужність охолодження, не виникає циклу включення-відключення, компресор кондиціонера переходить на понижену потужність що забезпечує:
точний контроль температури, бистре досягнення заданої температури, економія електроенергії, тиха робота блоків, довгий строк експлуатації.

Монтаж кондиціонера

Процес який потребує грамотної установки блоків, дренажної системи та правильного підключення фреонових магістралей, а також реалізація надійного з’єднання всіх компонентів спліт-системи, з наступним вакуумуванням та заправкою системи фреоном.

ТОВ "ДВС-САТ" - Кабельне телебачення та інтернет | 1999-2019