ТОВ "ДВС-САТ" — Кабельне телебачення та Інтернет в м. Мукачево

20 років на ринку

На ринок телекомунікаційних послуг ТОВ «ДВС-САТ» вийшов у далекому 1999-му році, одним із перших запропонувавши послуги кабельного телебачення в місті Мукачево.

Почавши з одного мікрорайонів міста, з часом компанія запустила послугу кабельного телебачення в усіх мікрорайонах міста.

Рішення для приватних клієнтів та бізнесу

За 20 років компанія пройшла шлях від маленького провайдера послуг кабельного телебачення до провідного телекомунікаційного провайдера в місті Мукачево.

Сучасне обладнання та мережева інфраструктура дозволяють надавати різноманітні телекомунікаційні послуги, як приватним так і корпоративним клієнтам.

Технології FTTH, FTTB та GPON

Починаючи з 2017-го року триває повна модернізація мережі, з переходом від класичної топології Ethernet до сучасної FTTH (FTTB).

Це, в свою чергу, дає змогу пропонувати клієнтам підключення по технології GPON з використанням якісного та надійного обладнання від одного з лідерів ринку – компанії ZTE.

Цифрове кабельне телебачення

Поряд з послугами доступу до всесвітньої мережі Інтернет, ми також пропонуємо послуги кабельного телебачення.

Послуга CATV включає як аналогові, так і цифрові телеканали, з дотриманням усіх норм в галузі телекомунікацій, авторських та суміжних прав.

Стабільний Інтернет в багатоквартирних будинках

В багатоповерхових будинках нами використовується тип підключення FTTH (Fiber To The Home): до будинку підводиться оптоволоконний кабель, далі абонент підключається звичною витою парою.

Даний варіант є найбільш оптимальним, як для компанії, так і для клієнта – мінімальна вартість підключення та висока надійність.

Рішення для приватного сектору та бізнес-клієнтів

Для клієнтів у приватному секторі доступна послуга підключення по технології GPON, завдяки якій ми маємо технічну можливість надавати одразу 2 послуги по одному волокну.

В рамках підключення по технології GPON, можливе підключення аналогового та цифрового ТВ тим же оптоволоконним кабелем.

Персонал

Персонал компанії — це фахівці у своїй галузі, що володіють величезним досвідом й унікальними знаннями та вміннями, що дозволяє компанії постійно впроваджувати інноваційні технічні рішення.

Ми піднімаємо стандарти якості, надаючи високопрофесійні, інноваційні і надійні послуги, для того, щоб наші абоненти мали доступ до найкращих джерел потрібної в наш час інформації, інтерактивних розваг та комунікацій.

Нові горизонти

З 2019 року компанія розширила свої послуги і почала працювати у двох нових напрямках. Перший напрямок – кондиціонування та вентиляції повітря.

Другий новий напрямок – локальні комп’ютерні мережі, системи відеоспостереження та бездротові охоронні системи AJAX.

ТОВ "ДВС-САТ" - Кабельне телебачення та інтернет | 1999-2019