ТОВ "ДВС-САТ" — Кабельне телебачення та Інтернет в м. Мукачево

Гарантія високої якості ВОЛЗ

Компанія «ДВС-САТ» працює на ринку вже понад 20 років, за цей час нами накопичено багатий практичний досвід побудови активних та пасивних волоконно-оптичних ліній зв’язку (ВОЛЗ). Саме тому ми гарантуємо високу якість послуг, які пропонуємо корпоративним клієнтам.

Повний спектр послуг

«ДВС-САТ» проводить повний перелік робіт по розбудові оптоволоконних мереж для будь- яких цілей. Виконуємо проектування, побудову та технологічне обслуговування оптичних мереж будь-якої складності «під ключ». Контроль якості та технічних параметрів на всіх етапах побудови.

Оптичні мережі будь-якого рівня складності

Розбудова та обслуговування оптоволоконних мереж будь-якого рівня складності:

  • магістральні 
  • міські
  • внутризонові
  • локальні мережі на основі
    оптоволокна

Підземна, наземна та підвісна прокладка ВОЛЗ

«ДВС-САТ» виконує монтаж ВОЛЗ всіма доступними методами: укладка броньованого оптоволокна в траншеї, протяжка оптоволокна підземними шахтами, монтаж повітряних (підвісних) ліній зв’язку.
Розробка проектів, повний комплект дозвільних документів, земляні роботи (копка траншей),
встановлення опор.

Побудова оптичних вузлів

Зварка оптоволокна та муфт, монтаж оптичних кросів. Укладка волокон,
вимірювання, тестування, діагностика та маркування ліній з використанням спеціалізованого обладнання. Побудова гібридних вузлів: активна оптика (1310/1550 нм), GPON (1310/1490 нм),
GPON+CATV (1310/1490/1550 нм).

Продукція ВОЛЗ

Професійна консультація та допомога в підборі обладнання. Забезпечуємо поставку оптоволоконних кабелів, аксесуарів, кріплення, коннекторів, пігтейлів, кросів, патчпанелей, муфт, іншого активного та пасивного мережевого
обладнанння.

Додаткові послуги

Надаємо послуги з організації серверних приміщень, охолодження та безперебійного живлення. Розбудова мереж «останньої милі» з використанням технології GPON.
Побудова корпоративних та внутрішніх локальних мереж. Детальніше

ТОВ "ДВС-САТ" - Кабельне телебачення та інтернет | 1999-2022